Županova kep'ca tudi letos razveselila otroke
Županova kep'ca tudi letos razveselila otroke
24. 6. 2026
23
Župan Gregor Košir in podžupan Andrej Mladenović sta tudi letos na zadnji šolski dan, 24. junija, v mestnem središču z županovimi kep'cami razveselila kočevske šolarje in male maturante.
Sladka tradicija je živahno zaznamovala konec šolskega leta, župan in podžupan pa sta otrokom zaželela lepe, vesele in dolge poletne počitnice!
Ob koncu leta čestitke vsem mladim in iskrena hvala učiteljem, učiteljicam ter staršem za podporo tekom leta.